EBC MD6124D
Tarcza hamulcowa tył HONDA
Opis:
Pasuje do:
Honda CR 125 R 1998
Honda CR 125 R 1999
Honda CR 125 R 2000
Honda CR 125 R 2001
Honda CR 250 R 1997
Honda CR 250 R 1998
Honda CR 250 R 1999
Honda CR 250 R 2000
Honda CR 250 R 2001
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | HONDA |
| Grubość: | 4mm |
| Średnica wewnętrzna: | 121,2mm |
| Średnica zewnętrzna: | 240mm |
| Zastosowanie w pojeździe: | Tuł prawa |
| Średnica otworu śrub: | 10,5mm |
| Ilość śrub mocujących: | 4 |
| Oś pojazdu: | Tył |
| Typ Pojazdu: | Motocykl |






