Zestaw zawiera
| 1 | Korbowód |
| 2 | Komplet podkładek |
| 3 | Sworzeń |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | SUZUKI |
| Wymiar A: | 19.00mm |
| Wymiar B: | 42.00mm |
| Wymiar C: | 105.60mm |
| Wymiar D: | 16.50mm |
| Wymiar E: | 19.75mm |
| Wymiar F: | 147.70mm |
| Wymiar G: | 75.10mm |
| Wymiar H: | 34.00mm |
| Wymiar I: | 60.80mm |











