Tłok kompletny do
motocykla HONDA CR 250 '86-96, SUZUKI RM 250 '96-97
Zestaw zawiera
| 1 | Tłok |
| 2 | Pierścienie |
| 3 | Sworzeń |
| 4 | Zabezpieczenia 2 szt |
Części zamienne:
|
Pierścienie |
Prox | 02.1315 |
| Sworzeń | Prox | 04.1856 |
| Zabezpieczenia | Prox | 05.1812 |
| Marka | Model | Pojemność | Rok | Typ |
|---|---|---|---|---|
| Honda | CR 250 R | 250 | 1996 | Motocykl |
| Honda | CR 250 R | 250 | 1995 | Motocykl |
| Honda | CR 250 R | 250 | 1994 | Motocykl |
| Honda | CR 250 R | 250 | 1993 | Motocykl |
| Honda | CR 250 R | 250 | 1992 | Motocykl |
| Honda | CR 250 R | 250 | 1991 | Motocykl |
| Honda | CR 250 R | 250 | 1990 | Motocykl |
| Honda | CR 250 R | 250 | 1989 | Motocykl |
| Honda | CR 250 R | 250 | 1988 | Motocykl |
| Honda | CR 250 R | 250 | 1987 | Motocykl |
| Honda | CR 250 R | 250 | 1986 | Motocykl |
| Suzuki | RM 250 | 250 | 1997 | Motocykl |
| Suzuki | RM 250 | 250 | 1996 | Motocykl |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | HONDA |
| Selekcja : | B |
| Wymiar A: | 66.35mm |
| Wymiar B: | 79.00mm |
| Wymiar C: | 18.00mm |
| Wymiar D: | 29.00mm |
| Wymiar E: | 14.00mm |
| Wymiar F: | 14.00mm |
| Wymiar G: | 23.50mm |












