EBC MD6053D
Tarcza hamulcowa tył YAMAHA , DERBI
Opis:
Pasuje do:
YAMAHA YFM 350 WOLVERINE 95-04
YAMAHA YFZ 350 BANSHEE 87-89
DERBI DXR 200 QUAD 04-07
DERBI DXR 250 QUAD 04-07
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | YAMAHA, Derbi |
| Grubość: | 4mm |
| Średnica wewnętrzna: | 58mm |
| Średnica zewnętrzna: | 220mm |
| Odpowiednik OEM: Yamaha: | 2XJ-25831-50-00 |
| Zastosowanie w pojeździe: | Tył lewa |
| Średnica otworu śrub: | 8,5mm |
| Ilość śrub mocujących: | 4 |
| Oś pojazdu: | Tył |
| Typ Pojazdu: | ATV / UTV |






