Doskonałej jakości kompletny korbowód marki
Prox do motocykla Kawasaki KX125 '1988-1991 KDX125
'1990-1997 KDX200 '1988-2006 KDX220 '1998-2005
03.4285
Zestaw zawiera
| 1 | Korbowód |
| 2 | Komplet podkładek |
| 3 | Sworzeń |
| 4 | Łożysko główki korbowodu |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | KAWASAKI |
| Wymiar A: | 21.00mm |
| Wymiar B: | 29.00mm |
| Wymiar C: | 109.00mm |
| Wymiar D: | 17.00mm |
| Wymiar E: | 17.00mm |
| Wymiar F: | 142.85mm |
| Wymiar G: | 84.00mm |
| Wymiar H: | 22.00mm |
| Wymiar I: | 51.00mm |
| Typ Silnika: | 2T (dwusuwowy) |
| Typ Pojazdu: | Cross / MX |
| Kategoria : | Korbowody Motocykle 2T |











