Doskonałej jakości kompletny korbowód marki Prox do motocykla KTM SX85 '03-12 SX105 '04-11
03.6104
Zestaw zawiera
| 1 | Korbowód |
| 2 | Komplet podkładek |
| 3 | Sworzeń |
| 4 | Łożysko główki korbowodu |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | KTM |
| Wymiar A: | 18.00mm |
| Wymiar B: | 28.00mm |
| Wymiar C: | 96.00mm |
| Wymiar D: | 12.90mm |
| Wymiar E: | 16.00mm |
| Wymiar F: | 127.70mm |
| Wymiar G: | 73.00mm |
| Wymiar H: | 22.00mm |
| Wymiar I: | 46.00mm |










