Wzmocnione łożysko igiełkowe sworznia tłoka (6110606)
Wysokiej jakości łożysko igiełkowe główki korbowodu uznanej marki Top-Racing. Jest to element o podwyższonej wytrzymałości, dedykowany do silników skuterowych 2T, w których stosuje się sworzeń o średnicy 12 mm. Idealnie sprawdza się w silnikach z wtryskiem (Di-Tech, TSDI) oraz w jednostkach marek CPI, Keeway i Peugeot.
| Średnica wewnętrzna: | 12 mm |
| Średnica zewnętrzna: | 16 mm |
| Szerokość: | 16 mm |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Średnica wewnętrzna: | 12mm |
| Średnica zewnętrzna: | 16mm |
| Szerokość: | 16mm |
| Typ Silnika: | 2T (dwusuwowy) |
| Typ Pojazdu: | Skuter |






