Zestaw zawiera
| 1 | Korbowód |
| 2 | Komplet podkładek |
| 3 | Łożysko główki korbowodu |
| 4 | Sworzeń |
| Marka | Model | Pojemność | Rok | Typ |
|---|---|---|---|---|
| Honda | CR 250 R | 250 | 2007 | Motocykl |
| Honda | CR 250 R | 250 | 2006 | Motocykl |
| Honda | CR 250 R | 250 | 2005 | Motocykl |
| Honda | CR 250 R | 250 | 2004 | Motocykl |
| Honda | CR 250 R | 250 | 2003 | Motocykl |
| Honda | CR 250 R | 250 | 2002 | Motocykl |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | HONDA |
| Wymiar A: | 22.00mm |
| Wymiar B: | 32.00mm |
| Wymiar C: | 125.25mm |
| Wymiar D: | 20.00mm |
| Wymiar E: | 16.50mm |
| Wymiar F: | 163.00mm |
| Wymiar G: | 98.30mm |
| Wymiar H: | 25.00mm |
| Wymiar I: | 59.60mm |
| Typ Silnika: | 2T (dwusuwowy) |
| Typ Pojazdu: | Cross / MX |
| Kategoria : | Korbowody Motocykle 2T |
















