Zestaw zawiera
| 1 | Korbowód |
| 2 | Komplet podkładek |
| 3 | Sworzeń |
| Marka | Model | Pojemność | Rok | Typ |
|---|---|---|---|---|
| Honda | CRF 450 R | 450 | 2016 | Motocykl |
| Honda | CRF 450 R | 450 | 2015 | Motocykl |
| Honda | CRF 450 R | 450 | 2014 | Motocykl |
| Honda | CRF 450 R | 450 | 2013 | Motocykl |
| Honda | CRF 450 R | 450 | 2012 | Motocykl |
| Honda | CRF 450 R | 450 | 2011 | Motocykl |
| Honda | CRF 450 R | 450 | 2010 | Motocykl |
| Honda | CRF 450 R | 450 | 2009 | Motocykl |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | HONDA |
| Wymiar A: | 19.00mm |
| Wymiar B: | 41.00mm |
| Wymiar C: | 102.00mm |
| Wymiar D: | 18.00mm |
| Wymiar E: | 19.80mm |
| Wymiar F: | 142.20mm |
| Wymiar G: | 72.00mm |
| Wymiar H: | 33.00mm |
| Wymiar I: | 60.85mm |
| Typ Silnika: | 4T (czterosuwowy) |
| Typ Pojazdu: | Cross / MX |
| Kategoria : | Korbowody Motocykle 4T |










