Zestaw zawiera
| 1 | Korbowód |
| 2 | Komplet podkładek |
| 3 | Sworzeń |
| Marka | Model | Pojemność | Rok | Typ |
|---|---|---|---|---|
| Honda | XR 400 R | 400 | 2004 | Motocykl |
| Honda | XR 400 R | 400 | 2003 | Motocykl |
| Honda | XR 400 R | 400 | 2002 | Motocykl |
| Honda | XR 400 R | 400 | 2001 | Motocykl |
| Honda | XR 400 R | 400 | 2000 | Motocykl |
| Honda | XR 400 R | 400 | 1999 | Motocykl |
| Honda | XR 400 R | 400 | 1998 | Motocykl |
| Honda | XR 400 R | 400 | 1997 | Motocykl |
| Honda | XR 400 R | 400 | 1996 | Motocykl |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | HONDA |
| Wymiar A: | 20.00mm |
| Wymiar B: | 43.00mm |
| Wymiar C: | 122.50mm |
| Wymiar D: | 20.00mm |
| Wymiar E: | 20.00mm |
| Wymiar F: | 165.00mm |
| Wymiar G: | 91.00mm |
| Wymiar H: | 34.00mm |
| Wymiar I: | 65.85mm |
| Typ Silnika: | 4T (czterosuwowy) |
| Typ Pojazdu: | ATV / UTV |
| Kategoria : | Korbowody ATV |










