Doskonałej jakości kompletny korbowód
marki Prox do motocykla CR125 '97-13 WR125
'97-13 CR150 '2011
03.6217
Zestaw zawiera
| 1 | Korbowód |
| 2 | Komplet podkładek |
| 3 | Sworzeń |
| 4 | Łożysko główki korbowodu |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | HONDA, HUSQVARNA |
| Wymiar A: | 19.00mm |
| Wymiar B: | 30.00mm |
| Wymiar C: | 105.00mm |
| Wymiar D: | 16.00mm |
| Wymiar E: | 16.00mm |
| Wymiar F: | 138.00mm |
| Wymiar G: | 80.50mm |
| Wymiar H: | 24.00mm |
| Wymiar I: | 55.00mm |
| Typ Silnika: | 2T (dwusuwowy) |
| Typ Pojazdu: | Cross / MX |
| Kategoria : | Korbowody Motocykle 2T |











