Doskonałej jakości
kompletny korbowód marki Prox do motocykla
Husqvarna CR250 1998-2013 WR250 1998-2013 WR300 2009-2013
03.6319
Zestaw zawiera
| 1 | Korbowód |
| 2 | Komplet podkładek |
| 3 | Sworzeń |
| 4 | Łożysko główki korbowodu |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | HUSQVARNA |
| Wymiar A: | 22.00mm |
| Wymiar B: | 30.00mm |
| Wymiar C: | 125.00mm |
| Wymiar D: | 17.00mm |
| Wymiar E: | 17.00mm |
| Wymiar F: | 160.00mm |
| Wymiar G: | 99.00mm |
| Wymiar H: | 24.00mm |
| Wymiar I: | 58.10mm |
| Typ Silnika: | 2T (dwusuwowy) |
| Typ Pojazdu: | Cross / MX |
| Kategoria : | Korbowody Motocykle 2T |










