Doskonałej jakości kompletny korbowód marki
Prox do motocykla Husqvarna TC/TE/TXC 250 06-09,
TE 310 '09
03.6336
Zestaw zawiera
| 1 | Korbowód |
| 2 | Komplet podkładek |
| 3 | Sworzeń |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | HUSQVARNA |
| Wymiar A: | 16.00mm |
| Wymiar B: | 38.00mm |
| Wymiar C: | 98.00mm |
| Wymiar D: | 15.00mm |
| Wymiar E: | 18.00mm |
| Wymiar F: | 135.50mm |
| Wymiar G: | 71.00mm |
| Wymiar H: | 30.00mm |
| Wymiar I: | 56.55mm |










