Doskonałej jakości kompletny korbowód marki
Prox do motocykla Kawasaki KMX125
'79-08
03.4250
Zestaw zawiera
| 1 | Korbowód |
| 2 | Komplet podkładek |
| 3 | Sworzeń |
| 4 | Łożysko główki korbowodu |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | KAWASAKI |
| Wymiar A: | 21.00mm |
| Wymiar B: | 29.00mm |
| Wymiar C: | 106.00mm |
| Wymiar D: | 17.00mm |
| Wymiar E: | 17.00mm |
| Wymiar F: | 142.00mm |
| Wymiar G: | 81.00mm |
| Wymiar H: | 22.00mm |
| Wymiar I: | 54.00mm |











