Doskonałej jakości kompletny korbowód marki Prox do Kawasaki KX250 '1978-2008 KDX250 '1991-1994 ATV
Kawasaki
KXF250 Tecate 4 '1987-1988
03.4309
Zestaw zawiera
| 1 | Korbowód |
| 2 | Komplet podkładek |
| 3 | Sworzeń |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | KAWASAKI |
| Wymiar A: | 22.00mm |
| Wymiar B: | 32.00mm |
| Wymiar C: | 125.00mm |
| Wymiar D: | 22.00mm |
| Wymiar E: | 20.00mm |
| Wymiar F: | 162.50mm |
| Wymiar G: | 98.00mm |
| Wymiar H: | 24.00mm |
| Wymiar I: | 58.50mm |
| Typ Silnika: | 4T (czterosuwowy) |
| Typ Pojazdu: | Cross / MX |
| Kategoria : | Korbowody Motocykle 4T |











