Doskonałej jakości kompletny korbowód marki Prox do motocykla Kawasaki KX60/65 '85-
03.4022
Zestaw zawiera
| 1 | Korbowód |
| 2 | Komplet podkładek |
| 3 | Sworzeń |
| 4 | Łożysko główki korbowodu |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | KAWASAKI |
| Wymiar A: | 16.00mm |
| Wymiar B: | 27.00mm |
| Wymiar C: | 85.00mm |
| Wymiar D: | 14.00mm |
| Wymiar E: | 14.00mm |
| Wymiar F: | 114.00mm |
| Wymiar G: | 63.50mm |
| Wymiar H: | 20.00mm |
| Wymiar I: | 46.00mm |










