Doskonałej jakości kompletny korbowód marki
Prox do motocykla Kawasaki KX80 '98-'00 KX85
'01-19 KX100 '98-19
03.4118
Zestaw zawiera
| 1 | Korbowód |
| 2 | Komplet podkładek |
| 3 | Sworzeń |
| 4 | Łożysko główki korbowodu |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | KAWASAKI |
| Wymiar A: | 18.00mm |
| Wymiar B: | 29.00mm |
| Wymiar C: | 92.00mm |
| Wymiar D: | 16.00mm |
| Wymiar E: | 16.00mm |
| Wymiar F: | 124.30mm |
| Wymiar G: | 68.50mm |
| Wymiar H: | 22.00mm |
| Wymiar I: | 46.00mm |











