Doskonałej jakości kompletny korbowód
marki Prox do motocykla KTM EXC 450 '08-11,
Husaberg FC450 '09-12
03.6428
Zestaw zawiera
| 1 | Korbowód |
| 2 | Komplet podkładek |
| 3 | Sworzeń |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | KTM, HUSQVARNA, HUSABERG |
| Wymiar A: | 19.00mm |
| Wymiar B: | 42.00mm |
| Wymiar C: | 114.00mm |
| Wymiar D: | 19.80mm |
| Wymiar E: | 19.90mm |
| Wymiar F: | 156.10mm |
| Wymiar G: | 83.50mm |
| Wymiar H: | 35.00mm |
| Wymiar I: | 62.70mm |
| Typ Silnika: | 4T (czterosuwowy) |
| Typ Pojazdu: | Enduro |
| Kategoria : | Korbowody Motocykle 4T |











