Doskonałej jakości
kompletny korbowód marki Prox do
motocykla KTM SX/EXC 250 '03-18, Freeride 250 '14-17, EXC 300 '04-18,
Husqvarna TE 300 '11-18, TC 250 '14-18, TE 250 '11-18
03.6323
Zestaw zawiera
| 1 | Korbowód |
| 2 | Komplet podkładek |
| 3 |
Sworzeń |
| 4 | Łożysko główki korbowodu |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | KTM, HUSQVARNA, HUSABERG |
| Wymiar A: | 22.00mm |
| Wymiar B: | 30.00mm |
| Wymiar C: | 125.00mm |
| Wymiar D: | 16.90mm |
| Wymiar E: | 16.90mm |
| Wymiar F: | 162.45mm |
| Wymiar G: | 99.00mm |
| Wymiar H: | 24.00mm |
| Wymiar I: | 60.00mm |
| Typ Silnika: | 2T (dwusuwowy) |
| Typ Pojazdu: | Enduro |
| Kategoria : | Korbowody Motocykle 2T |











