Doskonałej jakości
kompletny korbowód marki Prox do
motocykla KTM SX-F
250 '13-15, EXC-F 250 '14-16, Husaberg FE 250 '14, Husqvarna FC250
'14-15 FE250 '14-16
03.6333
Zestaw zawiera
| 1 | Korbowód |
| 2 | Komplet podkładek |
| 3 | Sworzeń |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | KTM, HUSQVARNA, HUSABERG |
| Wymiar A: | 16.00mm |
| Wymiar B: | 30.00mm |
| Wymiar C: | 98.00mm |
| Wymiar D: | 15.00/10.90mm |
| Wymiar E: | 18.00mm |
| Wymiar F: | 136.20mm |
| Wymiar G: | 75.00mm |
| Wymiar H: | 30.00mm |
| Wymiar I: | 56.00mm |
| Typ Silnika: | 4T (czterosuwowy) |
| Typ Pojazdu: | Cross / MX |
| Kategoria : | Korbowody Motocykle 4T |












