03.6427
Zestaw zawiera
| 1 | Korbowód |
| 2 | Komplet podkładek |
| 3 | Sworzeń |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | KTM |
| Wymiar A: | 19.00mm |
| Wymiar B: | 42.00mm |
| Wymiar C: | 107.40mm |
| Wymiar D: | 17.00mm |
| Wymiar E: | 19.90mm |
| Wymiar F: | 149.70mm |
| Wymiar G: | 76.90mm |
| Wymiar H: | 35.00mm |
| Wymiar I: | 63.90mm |
| Typ Silnika: | 4T (czterosuwowy) |
| Typ Pojazdu: | Cross / MX |
| Kategoria : | Korbowody Motocykle 4T |











