Doskonałej jakości
kompletny korbowód marki Prox do
motocykla KTM SX200 '03-05 EXC200 '98-16
03.6248
Zestaw zawiera
| 1 | Korbowód |
| 2 | Komplet podkładek |
| 3 | Sworzeń |
| 4 | Łożysko główki korbowodu |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | KTM |
| Wymiar A: | 20.00mm |
| Wymiar B: | 28.00mm |
| Wymiar C: | 118.00mm |
| Wymiar D: | 15.90mm |
| Wymiar E: | 15.90mm |
| Wymiar F: | 151.40mm |
| Wymiar G: | 94.00mm |
| Wymiar H: | 22.00mm |
| Wymiar I: | 55.00mm |
| Typ Silnika: | 2T (dwusuwowy) |
| Typ Pojazdu: | Cross / MX |
| Kategoria : | Korbowody Motocykle 2T |









