Doskonałej jakości
kompletny korbowód marki Prox do motocykla KTM
SX250 '00-02 EXC250 '00-03
03.6320
Zestaw zawiera
| 1 | Korbowód |
| 2 | Komplet podkładek |
| 3 | Sworzeń |
| 4 | Łożysko główki korbowodu |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | KTM |
| Wymiar A: | 22.00mm |
| Wymiar B: | 30.00mm |
| Wymiar C: | 129.00mm |
| Wymiar D: | 16.85mm |
| Wymiar E: | 16.85mm |
| Wymiar F: | 164.75mm |
| Wymiar G: | 103.00mm |
| Wymiar H: | 24.00mm |
| Wymiar I: | 59.70mm |
| Typ Silnika: | 2T (dwusuwowy) |
| Typ Pojazdu: | Cross / MX |
| Kategoria : | Korbowody Motocykle 2T |











