Doskonałej jakości kompletny korbowód
marki Prox do motocykla KTM SX65 '09-16
03.6029
Zestaw zawiera
| 1 | Korbowód |
| 2 | Komplet podkładek |
| 3 | Sworzeń |
| 4 | Łożysko główki korbowodu |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | KTM |
| Wymiar A: | 15.00mm |
| Wymiar B: | 24.00mm |
| Wymiar C: | 88.00mm |
| Wymiar D: | 12.90mm |
| Wymiar E: | 14.90mm |
| Wymiar F: | 116.70mm |
| Wymiar G: | 68.50mm |
| Wymiar H: | 18.00mm |
| Wymiar I: | 54.30mm |










