Doskonałej jakości
kompletny korbowód marki Prox do
motocykla KTM SX-F250 '16-19 M EXC-F250 '17-19 Freeride 250F '18-19
Husqvarna FC250 '16-19 FE250 '17-19
03.6337
Zestaw zawiera
| 1 | Korbowód |
| 2 | Komplet podkładek |
| 3 | Sworzeń |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | KTM, HUSQVARNA, HUSABERG |
| Wymiar A: | 16.00mm |
| Wymiar B: | 30.00mm |
| Wymiar C: | 92.00mm |
| Wymiar D: | 15.00mm/10.80mm |
| Wymiar E: | 18.00mm |
| Wymiar F: | 130.70mm |
| Wymiar G: | 69.00mm |
| Wymiar H: | 30.00mm |
| Wymiar I: | 56.00mm |
| Typ Silnika: | 4T (czterosuwowy) |
| Typ Pojazdu: | Cross / MX |
| Kategoria : | Korbowody Motocykle 4T |










