Doskonałej jakości kompletny korbowód
marki Prox do motocykla Suzuki RM250
'96-02
03.3316
Zestaw zawiera
| 1 | Korbowód |
| 2 | Komplet podkładek |
| 3 | Łożysko główki korbowodu |
| 4 | Sworzeń |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | SUZUKI |
| Wymiar A: | 23.00mm |
| Wymiar B: | 30.00mm |
| Wymiar C: | 125.50mm |
| Wymiar D: | 20.00mm |
| Wymiar E: | 20.00mm |
| Wymiar F: | 161.45mm |
| Wymiar G: | 99.00mm |
| Wymiar H: | 24.00mm |
| Wymiar I: | 57.90mm |











