Zestaw zawiera
| 1 | Korbowód |
| 2 | Komplet podkładek |
| 3 | Łożysko główki korbowodu |
| 4 | Sworzeń |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | SUZUKI |
| Wymiar A: | 18.00mm |
| Wymiar B: | 26.00mm |
| Wymiar C: | 93.50mm |
| Wymiar D: | 14.00mm |
| Wymiar E: | 14.00mm |
| Wymiar F: | 123.40mm |
| Wymiar G: | 71.50mm |
| Wymiar H: | 20.00mm |
| Wymiar I: | 45.00mm |











