Zestaw zawiera
| 1 | Korbowód |
| 2 | Komplet podkładek |
| 3 | Łożysko główki korbowodu |
| 4 | Sworzeń |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | SUZUKI |
| Wymiar A: | 21.00mm |
| Wymiar B: | 28.00mm |
| Wymiar C: | 110.00mm |
| Wymiar D: | 17.00mm |
| Wymiar E: | 17.00mm |
| Wymiar F: | 143.00mm |
| Wymiar G: | 85.50mm |
| Wymiar H: | 22.00mm |
| Wymiar I: | 56.00mm |










