Doskonałej jakości
kompletny korbowód marki Prox do
motocykla Yamaha DT125 '91-06 TZR125 '97-99
03.2009
Zestaw zawiera
| 1 | Korbowód |
| 2 | Komplet podkładek |
| 3 | Łożysko główki korbowodu |
| 4 | Sworzeń |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | YAMAHA |
| Wymiar A: | 21.00mm |
| Wymiar B: | 29.00mm |
| Wymiar C: | 105.00mm |
| Wymiar D: | 17.00mm |
| Wymiar E: | 17.00mm |
| Wymiar F: | 137.70mm |
| Wymiar G: | 80.00mm |
| Wymiar H: | 22.00mm |
| Wymiar I: | 56.40mm |










