Doskonałej jakości kompletny korbowód
marki Prox do motocykla Yamaha PW50
'81-'19
03.2008
Zestaw zawiera
| 1 | Korbowód |
| 2 | Komplet podkładek |
| 3 | Łożysko główki korbowodu |
| 4 | Sworzeń |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | YAMAHA |
| Wymiar A: | 14.00mm |
| Wymiar B: | 22.00mm |
| Wymiar C: | 80.00mm |
| Wymiar D: | 11.75mm |
| Wymiar E: | 11.75mm |
| Wymiar F: | 104.00mm |
| Wymiar G: | 61.85mm |
| Wymiar H: | 16.00mm |
| Wymiar I: | 37.00mm |










