Zestaw zawiera
| 1 | Korbowód |
| 2 | Komplet podkładek |
| 3 | Sworzeń |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | YAMAHA |
| Wymiar A: | 22.00mm |
| Wymiar B: | 45.00mm |
| Wymiar C: | 136.50mm |
| Wymiar D: | 22.00mm |
| Wymiar E: | 22.00mm |
| Wymiar F: | 182.20mm |
| Wymiar G: | 103.00mm |
| Wymiar H: | 37.00mm |
| Wymiar I: | 73.80mm |
| Typ Silnika: | 4T (czterosuwowy) |
| Typ Pojazdu: | ATV / UTV |
| Kategoria : | Korbowody ATV |










