Zestaw zawiera
| 1 | Korbowód |
| 2 | Komplet podkładek |
| 3 | Łożysko |
| 4 | Sworzeń |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | YAMAHA |
| Wymiar A: | 23.00mm |
| Wymiar B: | 31.00mm |
| Wymiar C: | 125.00mm |
| Wymiar D: | 20.00mm |
| Wymiar E: | 20.00mm |
| Wymiar F: | 161.80mm |
| Wymiar G: | 98.00mm |
| Wymiar H: | 25.00mm |
| Wymiar I: | 59.90mm |
| Typ Silnika: | 2T (dwusuwowy) |
| Typ Pojazdu: | Cross / MX |
| Kategoria : | Korbowody Motocykle 2T |

















