Zestaw zawiera
| 1 | Korbowód |
| 2 | Komplet podkładek |
| 3 | Łożysko główki korbowodu |
| 4 | Sworzeń |
| Marka | Model | Pojemność | Rok | Typ |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha | YZ 250 | 250 | 2018 | Motocykl |
| Yamaha | YZ 250 | 250 | 2017 | Motocykl |
| Yamaha | YZ 250 | 250 | 2016 | Motocykl |
| Yamaha | YZ 250 | 250 | 2015 | Motocykl |
| Yamaha | YZ 250 | 250 | 2014 | Motocykl |
| Yamaha | YZ 250 | 250 | 2013 | Motocykl |
| Yamaha | YZ 250 | 250 | 2012 | Motocykl |
| Yamaha | YZ 250 | 250 | 2011 | Motocykl |
| Yamaha | YZ 250 | 250 | 2010 | Motocykl |
| Yamaha | YZ 250 | 250 | 2009 | Motocykl |
| Yamaha | YZ 250 | 250 | 2008 | Motocykl |
| Yamaha | YZ 250 | 250 | 2007 | Motocykl |
| Yamaha | YZ 250 | 250 | 2006 | Motocykl |
| Yamaha | YZ 250 | 250 | 2005 | Motocykl |
| Yamaha | YZ 250 | 250 | 2004 | Motocykl |
| Yamaha | YZ 250 | 250 | 2003 | Motocykl |
| Yamaha | YZ 250 | 250 | 2002 | Motocykl |
| Yamaha | YZ 250 | 250 | 2001 | Motocykl |
| Yamaha | YZ 250 | 250 | 2000 | Motocykl |
| Yamaha | YZ 250 | 250 | 1999 | Motocykl |
| Yamaha | YZ 250 X | 250 | 2018 | Motocykl |
| Yamaha | YZ 250 X | 250 | 2017 | Motocykl |
| Yamaha | YZ 250 X | 250 | 2016 | Motocykl |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | YAMAHA |
| Wymiar A: | 22.00mm |
| Wymiar B: | 31.00mm |
| Wymiar C: | 125.00mm |
| Wymiar D: | 20.00mm |
| Wymiar E: | 17.00mm |
| Wymiar F: | 161.30mm |
| Wymiar G: | 98.50mm |
| Wymiar H: | 24.00mm |
| Wymiar I: | 59.00mm |
| Typ Silnika: | 2T (dwusuwowy) |
| Typ Pojazdu: | Cross / MX |
| Kategoria : | Korbowody Motocykle 2T |









