Zestaw zawiera
| 1 | Korbowód |
| 2 | Komplet podkładek |
| 3 | Sworzeń |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | YAMAHA |
| Wymiar A: | 18.00mm |
| Wymiar B: | 42.00mm |
| Wymiar C: | 103.00mm |
| Wymiar D: | 18.00mm |
| Wymiar E: | 21.00mm |
| Wymiar F: | 144.15mm |
| Wymiar G: | 73.00mm |
| Wymiar H: | 34.00mm |
| Wymiar I: | 60.80mm |
| Typ Silnika: | 4T (czterosuwowy) |
| Typ Pojazdu: | Cross / MX |
| Kategoria : | Korbowody Motocykle 4T |











