Doskonałej jakości kompletny korbowód marki Prox do motocykla Suzuki DR-Z400 '00-19, LT-Z400 '03-18, Kawasaki KFX400 '03-06, KLX400R '03-04
03.3402
Zestaw zawiera
| 1 | Korbowód |
| 2 | Komplet podkładek |
| 3 | Sworzeń |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | SUZUKI, KAWASAKI |
| Wymiar A: | 20.00mm |
| Wymiar B: | 43.00mm |
| Wymiar C: | 106.80mm |
| Wymiar D: | 19.85mm |
| Wymiar E: | 21.80mm |
| Wymiar F: | 151.10mm |
| Wymiar G: | 75.30mm |
| Wymiar H: | 35.00mm |
| Wymiar I: | 61.80mm |
| Typ Silnika: | 4T (czterosuwowy) |
| Typ Pojazdu: | ATV / UTV |
| Kategoria : | Korbowody ATV |











