Tłok kompletny do
motocykla KTM SX65 '00-08
Zestaw
zawiera
| 1 | Tłok |
| 2 | Pierścienie |
| 3 | Sworzeń |
| 4 | Zabezpieczenia 2 szt |
Części zamienne:
|
Pierścienie |
Prox | 02.6022 |
| Sworzeń | Prox | - |
| Zabezpieczenia | Prox | 05.1210C |
| Marka | Model | Pojemność | Rok | Typ |
|---|---|---|---|---|
| KTM | 65 SX | 65 | 2008 | Motocykl |
| KTM | 65 SX | 65 | 2007 | Motocykl |
| KTM | 65 SX | 65 | 2006 | Motocykl |
| KTM | 65 SX | 65 | 2005 | Motocykl |
| KTM | 65 SX | 65 | 2004 | Motocykl |
| KTM | 65 SX | 65 | 2003 | Motocykl |
| KTM | 65 SX | 65 | 2002 | Motocykl |
| KTM | 65 SX | 65 | 2001 | Motocykl |
| KTM | 65 SX | 65 | 2000 | Motocykl |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Marka pojazdu: | KTM |
| Selekcja : | B |
| Wymiar A: | 44.97 mm |
| Wymiar B: | 48.00 mm |
| Wymiar C: | 12.00 mm |
| Wymiar D: | 15.75 mm |
| Wymiar E: | - |
| Wymiar F: | 0.00 mm |













